!رسوایی پادشاهِ اسپانیا رو به سلطنت طلب‌های ایران تسلیت عرض می‌کنم

چند وقتی‌ است با بالا گرفتن اعتراضات مردمی و نارضایتی روز افزونِ مردم از حکومت، طیف‌های اقلیت هم چون مجاهدین و سلطنت طلب‌ها سعی‌ در سؤ استفاده از شرایط به وجود آماده را دارند و با تبلیغات واهی سعی‌ دارند مردم را دوره خود جمع کنند یا حد عقل بتوانند به این دروغ پردازی‌های قرون وسطای جایی برای خود در جامعه‌ایی آینده باز کنند، البته به شخصه در باره‌ای گروه تروریستی مجاهدین جای برای بحث نمی‌بینم و روی صحبت من بیشتر با سلطنت طلب‌های امروزیه جامعی ماست هر چند اعتقاد دارم بیشتر افراد این طیف جامعه کسانی‌ هستند که بعد از انقلاب ۵۷ مقام و ثروت‌های بی‌ نهایته خود رو از دست داده اند و حال سعی‌ دارند با بازگشته به گذشته، اشراف زادگی و ثروت خود را باز پس گیرند اما سوالی که همیشه از سلطنت طلب‌ها میشود این است که چرا اکثریت جامعه باید به این نوع حکومت تن‌ بدهند در صورتی‌ که می‌توان ۱ حکومت سکولار مثل ترکیه را انتخاب کرد که هم جواب خود را داده هم بیشتر به فرهنگ ما نزدیک است تا انگلستان یا اسپانیا ، و سایر کشور‌های اروپایی، البته همیش در جواب شما چیزی به جز سابقه تاریخی‌ شاهنشاهی و این که سلطنت طلب‌های امروزی به دنبال سلطنت طلبی به سبک زمان قبل از ۵۷ نیستند و فقط به دنبال ۱ نظام پادشاهی به صورت تشریفاتی هستند نخواهید شنید، اما کسی‌ قادر به جواب نیست که چرا من آزادی خواه باید هزینه‌های سنگین هم چنین نظامی رو تقبل کنم ، همون طوری که به خوبی‌ دیده می‌شه نارضایتی مردم اسپانیا و انگلیس که به صورت علنی اعلام شده از هزینه‌های سنگین خانواده‌های سلطنتی هر چند که باز تاکید می‌کنم نظام پادشاهی در انگلستان و دیگر کشور‌های اروپا به دلایل فرهنگی‌ فرهنگی‌ و اجتماعی با ایران فرق می‌کند. با امید این که همه ما چشم‌های خود را باز کنیم و برای اولین بار در تاریخ ایران شاهد حکومت مردم بر مردم باشیم نه دین بر مردم و نه شاه و رهبر و غیر،

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink.

2 Responses to !رسوایی پادشاهِ اسپانیا رو به سلطنت طلب‌های ایران تسلیت عرض می‌کنم

  1. ساسان says:

    شماها در جواب مجاهدین حرفی هم ندارید که بزنید. تمام دلایل و مدارکتان را برای اثبات تروریست بودن مجاهدین به دادگاه های اروپا و آمریکا بردید و با فضاحت تمام شکست خوردید. اتفاقا ۳۰ سال تمام سرکوب مجاهدین بهترین دلیل بر اینست که شماها حرفی ندارید در مگاهبل مجاهدین بزنید، چه ان زمان که خمینی با تقلب در آرا مردم از انتخاب مسعود رجوی به نمایندگی مجلس جلوگیری نمود و چه زمانیکه به خیال خودش برای حل مساله، به کشتار متوسل شد تا به خیال خودش مجاهدین را نابود نماید.
    اما اگر فکر کردید که مثل انقلاب ۵۷ میتوانید حاصل رنج و شکنج نیروهای انقلابی و مبارز را که از روز اول به خمینی نه گفتند به جیبتان سرازیر کنید، باید بگویم که شتر در خواب بیند پنبه دانه. دیگر مردم نه به شما، نه به هیچ نیروی ارتجاعی از قماش شاه و شیخ اجازه سوء استفاده از انقلاب مردم و موج سواری را نمیدهند.

  2. ساسان says:

    شماها در جواب مجاهدین حرفی هم ندارید که بزنید. تمام دلایل و مدارکتان را برای اثبات تروریست بودن مجاهدین به دادگاه های اروپا و آمریکا بردید و با فضاحت تمام شکست خوردید و حکم دادگاه بر برائت مجاهدین از این اتهامات درآمد. اتفاقا ۳۰ سال تمام سرکوب مجاهدین بهترین دلیل بر اینست که شماها حرفی ندارید در مقابل مجاهدین بزنید، چه ان زمان که خمینی با تقلب در آرا مردم از انتخاب مسعود رجوی به نمایندگی مجلس جلوگیری نمود و چه زمانیکه به خیال خودش برای حل مساله، به کشتار متوسل شد تا به خیال خودش مجاهدین را نابود نماید.
    اما اگر فکر کردید که مثل انقلاب ۵۷ میتوانید حاصل رنج و شکنج نیروهای انقلابی و مبارز را که از روز اول به خمینی نه گفتند به جیبتان سرازیر کنید، باید بگویم که شتر در خواب بیند پنبه دانه. دیگر مردم نه به شما، نه به هیچ نیروی ارتجاعی از قماش شاه و شیخ اجازه سوء استفاده از انقلاب مردم و موج سواری را نمیدهند.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s