آقای‌ خامنه‌ای این مملکت ارث پدری شما نیست!

امروز خامنه‌ای هرگونه مذاکره با آمریکا را دوباره ردّ کرد، در چند روز اخیر زمزمه‌های از مذاکره بین آمریکا با ایران شنیده میشد که باعث ایجاد امید در دل مردم برای بهبوده وضعیت موجود شده بود، اما امروز با حرفهای خامنه‌ای تمام امید‌ها از بین رفت! حال باز ایرانیان میماند و مشکلات اقتصادی و تحریم‌های روز افزون و رهبری که برای خود‌های های شخصی و منافع شخصی خود حاضر هست که ایران را به سوی بدترین شرایط تاریخ سوق دهد، آقای‌ خامنه‌ای روز پاسخ گویی نزدیک استkhamenei

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

34 Responses to آقای‌ خامنه‌ای این مملکت ارث پدری شما نیست!

 1. ali says:

  ajab kharist in khar

 2. حیدر says:

  از آنجا که حکومت ولایت فقیه بیش از 30 سال است که از آمریکا برای مردم ایران هیولا ساخته و تمام ناکارآمدی هایش را به گردن دشمنان خارجی و بویژه آمریکا انداخته، بنابراین پذیرش گفتگو و مصالحه با آمریکا برایش از طرفی به معنای امضای «غلط کردم نامه» می ماند و از سوی دیگر مردم و بخصوص نسل جوان، در پی گسترش روابط با آمریکا، به پوچ بودن ادعاهای مکرر حکومت ابله ایران در خصوص دشمنی ریشه دار آمریکا با ایران پی می برند و از طرف دیگر شخص اوزی (بخوانید عظمای خودخوانده) حاضر است تمام کشور و حرث و نسل ایران را نابود کند، اما حرفش دو تا نشود، بنابر این موارد باید آمریکا همیشه خصم باقی بماند تا بساط سفله پروری، رمالی و یغماگری حکومت پابرجا بماند. اینکه به سر مردم چه می آید، کی برای اینها مهم بوده که الآن باشد؟

 3. امير says:

  سرنوشت مردم ما رو بگو كه دست گوساله هاست

 4. asabi says:

  درست گفته که مزاکره مشکلی را حل نمیکنه
  خودمون باید این غده سرطانی را درش بیاریم

 5. dfg says:

  تا خودمون یه تکونی نخوریم و به این مرتیکه نشون ندیم که غلام چشم و گوش بسته جنابعالی نیستیم اوضاع همینه و بدتر از این

 6. محسن says:

  با حرف خامنه ای دلار میشه 10000

 7. ایرانی says:

  حالا شماها چرا دلتون غش رفته برای مذاکره با آمریکا؟؟؟؟ جز وطن فروشی دلیل دیگه ای نداره

  • rasool says:

   اخه آدم حسابی این امریکا چه فرقی با روسیه کثافت و بقیه کشور ها داره که رابطه داشتن بااون مساوی وطن فروشیه.انصافا الان وطن به روسیه فروخته میشه یا به امریکا؟ دریای خزر رو دادیم . بیست ساله واسه یه نیروگاه داریم کرور کرور پول این مردم رو به روسیه میدیمو …… حالا وطن فروش کیه ؟

   • شهاب says:

    رسول جان زحمت نکش اینا هیچ حرفی رو قبول نمیکنن ، کاملن برده این جماعت شدن

  • یک ایرانی واقعی says:

   خوب مشخصه ساندیس خورهای اینترنتی هم همه جا هستن بدبخت روزی میرسه که بادید برای سیر کردن شکمت بری آدم بخوری آینده ایران قحطی و دزدی و آدم خوردن از سر ناچاریه اگر آمریکا بده پس چین و روسیه و سوریه و فلسطین و لبنان چی هستن اینها که مثل زالو دارن خون این مردم رو میمکن چی هستن ؟ تو وطن فروشی تمام دنیا یعنی چون با آمریکا مناسبات دارن وطنشونو فروختن به آمریکا ؟ تا کی باید جهان سومی بمونیم ؟ تا کی باید زیر دست این آخوندها جون بکنیم و بمیریم ؟ همه این حرفها بهانه ای هست برای پایداری و ادامه حکومت ولایت شنیع و غیر قانونی و غیر انسانی جمهوری اسلامی

  • khashayar says:

   خفه شو مرتیکه الاغ حزب اللهی وطن فروش. ارازل اوباشی مثل تو و اون امام حرامزاده ات سید سگ علی خامنه یی با اون گور به گور شده امام (ره) جاکش پیر کفتار خمینی خونآشام هستید که این مملکتو به نابودی کشوندین … مرگ بر جمهوری اسهالی زنده باد آزادی

 8. zende–bad–jomhouri,ye–federal–dar–iraN–><MORIS1315@GMAIL.COM—

 9. tom says:

  اونجاتون خیلی میسوزه،نه؟
  شماکه باکثافت کاریهاتون خوشید
  به مردم ایران چیکاردارید؟
  بریددنبال لاشی بازی های خودتون
  اگه دست مابهتون برسه چوب تو…میکنیم
  مگه توخواب ببینید ارباب فاسدتون دوباره بخواد برای مردم ایران تصمیم بگیره.

  • سبز says:

   مملکت مگه مال شما بو گندو‌ها هست؟ ۷۰ میلیون ایرانی‌ هستن، روزی میرسه که همتون رو می‌ریزیم تو حوزه واجبی

  • mahmoud says:

   بدبخت اگه ما اینجا برای لاشی بازی اومده بودیم که الان دلمون برای ایران نمیسوخت. ما از دست شما حیوانات اسلامی از مملکت آب و اجدادیمون فرار کردیم. فرارمون دادید از ظلم و جنایت. میفهمی؟ حالا هم ما صدای ایرانیان اسیر در داخل ایران هستیم. همین روزا حقتونو میزاریم کف دستتون.

  • yasi says:

   واقعا براتون متاسفم که این همه کثافت کاری تو ایران رو می بینید و چشماتون رو روی هم گذاشتید تاکی میخواین با حماقت هاتون ایران رو به قهقرا بفرستید اگر به خدا ایمان دارید به خودتون بیایید روسیه و چین به همراه دولتمردان و خانواده هاشون دارن مملکت رو غارت می کنند بیدارشین و از عذاب دنیوی و الهی در امان بمانید

 10. ایرانی says:

  مرگ بر خامنه ای

 11. ماني says:

  تا جمهوريه اسلامي وجود داره هيچ وقت با أمريكا روابط عادي برقرار نخواهد شد چرا كه با إيجاد ارتباط با أمريكا هيچ دليلي براي وجود جمهوريه اسلامي ديگه وجود نخواهد داشت.

 12. Roya says:

  مرگ بر خامنه ای

 13. ali says:

  khodaei ta key mikhay mesle gav va goosfand dar iran zendegi konin?chera be pa nemikhizin?hataman bayad khamenei kooskeshh bokonatoon ta be pa khizin ey kire arabaye mesro sourie too koone gheyratetoon,,,hey migin geroon shode khob badbakhta deletoon behale khodetoon besooze va in antar khamenio rafsanjanio khaeno akhonde kesafato az khatami ta khameni hava koninnnnnnnnn

 14. nastaran says:

  ملا تورو اون دستار حالا که شدی تیمسار فرماندار و استاندار
  دست از سر ما بردار
  ملا تو رو اون کیشت اون دنبه چون میشت
  ای گوز بر آن ریشت دست از سر ما بردار
  ملا تورو اون جدت باکینه بی حدت
  با امت نامردت دست از سر ما بردار
  کی کشته و خون دادی چیزی که فزون دادی
  در فیضه کون دادی دست از سر ما بردار
  ایران شده ویرانه از فتنه بیگانه
  ای شیخک دیوانه دست از سر ما بردار
  با دست تو شد اسلام بدنام تر از بدنام
  ای ملهت خون اشام دست از سر ما بردار

 15. royan says:

  وطن امروز اسير دو سه تن بي وطن است
  انهدام وطن از نکبت اين چند تن است
  اين يکی لاشخور و آن دگری جغد سياه
  اين يکی مرده خور و آن دگری گورکن است
  آن شده پيشنماز چمن دانشگاه
  واقعاً، قصه او قصه خر در چمن است
  عطشِ قاضی اسلام بنازم که چنين
  تشنه خون جوان و بچه و مرد و زن است
  حاکم شرع به حيوان عجيبی مانَد:
  که دُمش گاو و تنش خوک و سرش کرگدن است
  هيأت حاکم ما هيئتِ خيرات خور است
  هيأت دولت ما، دسته زنجيرزن است
  روزگاری که وطن دست کفن دزدان است
  عجبی نيست اگر مرده ما بی کفن است

 16. ali says:

  lanat bar akhond marg bar khameneyee,marg bar basijiye mozdoore adamkosh bi namoos

 17. yasi says:

  اگر آقای خامنه ای یک ذره به فکر ملت بود این روزگارمون نبود که هر نالایقی سکاندار دولت باشه وروز به روز مردم فقیرتر و …. از روز قبل باشند قبلا مردم از کثافت کاریهای دولن و ارگانهای دولتی و مجلس چیزی نمیدونستن ولی حالا اونی هم که ماهواره نداره علنی از مجلس فهمید چه خبره آقای خامنه ای به خودتون بیاین مردم دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن این یک زنگ خطر بزرگه همه دیکتاتورا باورشون نیست که روزی از بالا سقوط کنند ولی تاریخ بهشون درس داده تا دیر نشده فکری بکنید بهتر نیست ؟

 18. edalat says:

  شما همچین مینویسی آقای خامنه که آدم شاخ در میاره ، آخه از یک آخوند روضه خوان که با این سن و مریضی الان باید جاش توی آسایشگاه سالمندان باشه و سواد چندانی هم نداره و با سیاست از شکل روضه خوانی ان آشناست چه انتظاری داری ؟

 19. چاج says:

  ما ایرانی ها همیشه بی تفاوت هستیم

 20. شهرزاد says:

  فعلا رشته حیات و ممات 75 میلیون در دستان یک نفرگرفتار شده …نمیدانم دیکتاتوری را چگونه معنا کنم؟

 21. royan says:

  خلایق هر چه لایق….تا خایه پیدا نکردین و به پا نخزیدید هیمینه!به قول پور محمدی بازرسی اگه اروپا بود تا الان مردمش تظاهرات می کردد پس ننگ بر ایرانی بی غیرت و گزافه گو

 22. royan says:

  مصطفی پورمحمدی٬ رئیس سازمان بازرسی کل کشور می‌گوید اگر گرانی‌هایی که در ایران است در اروپا بود٬ مردم این قاره٬ شهر‌ها را «به هم ریخته و به آشوب می‌کشیدند.»

  به گزارش خبرگزاری فارس٬ آقای پورمحمدی روز سه‌شنبه (۱۰ بهمن) در جمع گروهی از مردم قزوین٬ گرانی‌ها را «بزرگ‌ترین دردسر» کنونی دانسته و گفته مسئولان باید این «معضل» را حل و فصل کنند.

  وی افزوده است: «مردم ما نسبت به این مسئله {گرانی‌ها} صبور هستند، در حالی‌ که مردم اروپا در صورت افزایش قیمت‌ها یا کم شدن حقوقشان، شهر را به هم ریخته و به آشوب می‌کشانند.»

 23. سعید says:

  ببینید عزیزان .. ما جوونا بدبختیم اونایی که ازشون سنی گذشته که دیگه مهم نیست واسشون..این سگ پیر همون علی تک دست دهن ما مردم رو سرویس کرده..من بدبخت یه دانشجویم که حدودا یه چیزی تو مایه های 2تومن ترمی باید پیاده بشم ..جدیدا که کرایه ها رو هم اضافه کردن..از اینا بدتر وضعیت اقتصاد ما داره به کدوم سمت میره؟؟؟من کی زن بگیرم؟؟وضعیت کاری مملکتمون چی؟؟ من که و چطور کار پیدا کنم؟؟؟؟؟؟اصن سیستم حقوق دهی با سیستم قیمت بندی اجناس سازگاری و هم خونی نداره..باید صب تا شب کار کنی تا با هزار بدبختی بتونی خرج یه خانواده ی 2نفره رو بدی تازه هیچ پس اندازی هم واست نمیمونه…..من یه جوون 20 ساله ام که نا امید نا امید فقط دارم روز ها رو میگذرونم.. در ضمن من وطنم ایران رو دوست دارم ولی حرومزاده هایی از قبیل این بیشرف رو نه..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s