!اپوزیسیونی که فقط آزادی را برای خود خوب می‌داند

 سهرابشاید وقتی‌ سهراب در کهریزک جان میداد حتا فکرش را نمیکرد که ۳ سال بعد از مرگش در راه ایران ، اپوزیسیونی بی‌ منطق مادرش را با بدترین الفاظ مورد عنایت قرار دهد! چرا؟ آزادی بیان! حرفی‌ زد که به مذاق این قشر از اپوزیسیون خوش نیامد و این شد دلیل برای بدترین حمله‌ها به این شیر زن که زبان زد عام و خاص در دفاع از خون پسر آزادی خواه و جانباخته اش است! و بار دیگر این سوال پیش میاید که آیا این اپوزیسیون با اصول اولیه آزادی بیان و آزادی و دموکراسی آشنا هست یا نه؟ و یا آیا اصلا این قشر دغدغه واقعی آزادی را دارد یا نه! هر چند بر کمتر کسی‌ پوشیده است که وزارت اطلاعات به صورت این چنین اپوزیسیونی کمال استفاده را می‌کند ! چرا که با میدان پیدا کردن این چنین اپوزیسیون بی‌ منطقی‌، اپوزیسیون واقعی‌ و مبارز هر چه بیشتر به حاشیه رانده میشود !!

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink.

3 Responses to !اپوزیسیونی که فقط آزادی را برای خود خوب می‌داند

 1. kuyfl says:

  سهراب اعرابی در کهریزک کشته نشد .در راهپیمایی 25خرداد هنگام بازگشت از میدان شهیاد به ضرب گلوله کشته شد.

 2. ha? says:

  درسته توهین کردن کار خوبی نیست ولی مرده خوری و استفاده ابزاری از جنازه کسی که به هر دلیلی جونش رو از دست داده کاری بس کثیف و بی شرمانست که فقط و فقط از آخوند بی نا…س و پا ممبریهاش بر میاد (:|

 3. رها says:

  گویا فرهنگ شهید پروری و منطق عاشورایی چنان در کشور ما جا افتاده که جا را بر عقل و منطق تنگ نموده است. در دوران طلایی !!!! امام هر کس از مخالفت با ادامه جنگ ضد ملی حرف میزد، انا متهم به توهین به خون شهدا میشد و سر و صدای خانواده کشته شدگان، تحت عنوان خانواده شهدا در میامد.. امروز هم مادر یکی از قربانیان حکومت آخوندی را چنان روی سر گذاشته اند و حلوا حلوا میکنند که گویا مخالفت با گفته های ایشان مصداق کفر است. آخر پدر بیامرز، این درست است که این خانم پسر نازنینش را از دست داده، این درست است که این مرگ، درست مثل مرگ بقیه قربانیان رژیم آخوندی ناحق بوده است. اما این که دلیل نمیشود که هر حرف نامربوطی که این خانم زد، امثال شما حمایت کنید و هر که هم که با این خانم محترم مخالفت نمود، انا از سوی شماها خفه شود.
  واقعیت اینست که آقای سهراب اعرابی به عنوان یک طرفدار موسوی به عنوان رهبر مافیای خط امام، موسوم به اصلاح طلب، در صحنه ظاهر شد. گر چه شهادت سهراب اعرابی بسیار غمبار، ناگوار و ناحق است، اما به هیچ عنوان راهش، به عنوان یک هدف دموکراتیک و آزادیخواهانه شناخته نمیشود. آخر بازیچه شدن در جنگ جناحی رژیم ولایی بین مافیاهای ان، چه هدف دموکراتیکی را برای مردم تامین میکند؟ آخر شهادت و زندان که به کسی حقانیت و مشروعیت دموکراتیک نمیدهد. زندان و اعدام تنها مظلومیت میدهد و بین مظلومیت و حقانیت فاصله بسیار است. آیا مگر طالبان با زندانی شدن در زندانهای گوانتانامو حقانیت دموکراتیک میگیرند؟ آیا مگر مظلومیت مرگ آقای سهراب اعرابی، به هدف “وصول به دوران طلایی !!! امام” کمترین حقانیتی میدهد که شما این چماق تکفیر خانواده شهید را بلند کرده اید و بر سر هر ان کسی میکوبید که کمترین ایراد و اعتراضی به نقطه نظرات خانم اعرابی داشته باشد. آیا خانم اعرابی حق مطرح کردن نظراتش را دارد ولی منتقدین ایشان باید دهانشان را ببندند و خفقان مرگ بگیرند، چرا که پسر ایشان بدست آدمکشان خامنه ای کشته شده است؟
  بالشخصه نظرم اینست که خانم اعرابی، برای مرگ پسرتان، درست مثل مرگ بقیه پسران و دختران این سرزمین متاسفم، اما امثال خاتمی را نه راه حل، که بخشی از مشکل میدانم، مشکلی به نام دیکتاتوری و استبداد که ایرانیان از ١٥٠ سال پیش دارند بر علیه ان میجنگند. آقای موسوی، اصلاح طلبان و دیگر جانوران خط امامی تیپا خورده ولایت، همانقدر با دموکراسی بیگانه و با جامعه مدنی ایران در ستیزند، که چماقداران خامنه ای و ساندیس خوران بسیجی و سپاهی.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s