!سیدمحمد خاتمی بودن هم سخت است؛ بسيار سخت

اساسا ما همواره کشور عجیبی بودیم و هستیم، اصولا ما اصرار داریم کشور عجیبی باشیم و بمانیم، ایضا همه کشورهای دنیا ما را کشور عجیبی مي‌دانند و یک حرف تنوین‌دار دیگر ما همه بقیه کشورها دنیا را خیلی عجیب مي‌دانیم.کلافه نشوید، دلیل این اتفاق را خدمتتان عرض مي‌کنم!
شما تمام کتاب‌هاي تاریخی را بخوانید تمام انتخابات صورت گرفته در کره خاکی را بررسی کنید ببینید تا به حال کشوری بوده که دو ماه مانده به انتخابات یک لشگر آدم احساس وظیفه کنند برای کاندیداتوری؟ یعنی هرکس از شکم…یعنی عشقش بکشد همینطور کیلویی اعلام کاندیداتوری کند و آن شخصی که باید کاندیدا شود همچنان نظر قطعی خود را اعلام نکند؟همین دیشب رضا بیک‌ایمانوردی از آن دنیا به خواب حقیر آمد و اعلام کاندیداتوری کرد! گفت حالا که تنور داغ است بدین وسیله حزب “مردگان و اشباح” هم کاندیدای خود را اعلام مي‌کند
واقعا سیدمحمد خاتمی بودن هم سخت است. خاتمی آن زمانی که گفت «اعتراض کنید»عده‌ای گفتند او خشونت طلب است، زمانی که گفت: «اعتراض نکنید» عده‌ای گفتند بیا، ببین، نیگاش کن آخه! زمانی که گفت: «اصلا به من چه؟! هر کاری دلتون مي‌خواد بکنید » عده‌ای گفتند: خاتمی عملگرا نیست! در نهایت خاتمی گفت «منم موافق اعتراض مدنی و در چارچوب قانون اساسی هستم»عده ای گفتند دیدین خاتمی هم عملی است!؟
خاتمی موقعی که اعلام کرد: «جسارتا قصد کاندیداتوری دارم» برخی گفتند خاتمی عشق قدرت است (آخه خاتمی تا پارسال تو خط میدون انقلاب/گمرک مسافرکشی مي‌کرده! قدرت ندیده ست!) زمانی که گفت: «با اجازه بزرگترا قصد کاندیداتوری ندارم» برخی دیگر گفتند خاتمی ما رو به این روز انداخت حالا خودش رو کشیده کنار!خدایا در این شب عزیز ما را به عقوبت خاتمی میازما ! (بگو آمین)
در دوران ریاست‌جمهوری دولت اصلاحات،در اندونزی سونامی مي‌آمد، خاتمی عذر خواهی مي‌کرد، پسر همسایه ما رفوزه مي‌شد خاتمی عذرخواهی مي‌کرد،خاتمی عذرخواهی مي‌کرد و خاتمی تر از خاتمی ها مي‌گفتند خاتمی ترسو است، خاتمی عذرخواهی نمی کرد مخالفانش مي‌گفتند چرا خاتمی آنقدر مغرور است و در مورد شکست تیم ملی آلمان مقابل ایتالیا خودش را مقصر نمی‌داند و عذرخواهی نمی‌کند؟!
در شرایط فعلی که اصولگراهای سنتی هم موافق حضور خاتمی هستند و با تمام وجود دوست دارند خاتمی کاندیدا شود اما رای نیاورد،خاتمی چه بیاید و چه نیاید باید عذرخواهی را بکند،اما ما این بار از سید مي‌خواهیم عذرخواهی نکند بلکه خطاب به او مي‌گوییم بیا بیا، نرو نرو،بمون پیشم! برای حمایت از سید هزار یک دلیل داریم که برخی از آنها را خدمت شما عرض مي‌کنیم و دلایل دیگر را متعاقبا اعلام خواهیم کرد:

الف – چون نمی خواهیم … و … و … و … و… و… و… و… و… و چند تا سه تا نقطه دیگر رییس جمهور شوند
ب- چون وقتی از قصابی و بقالی بیرون مي‌آییم تمام اعضای بدن مان ( خصوصا برخی از قسمت ها ) به شما گوشزد مي‌کنند که تا خاتمی نیاید ما به تذکرات فیزیکی خودمان ادامه خواهیم داد !

ج –چون نمی خواهیم … و … و … و … و… و… و… و… و… و چند تا سه تا نقطه دیگر رییس جمهور شوند ( این دلیل خیلی مهم است،تکرارش از نان شب هم واجب تر بود)

د- چون نمی خواهیم رییس جمهور اخباری را که پسر خاله اش برایش تعریف کرده را در مصاحبه مطبوعاتی اش به مردم اعلام کند!

!

 این مقاله از سایت reformist.ir است که متاسفانه به علت از کار افتادن این سایت باز پخش کردم
Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s